Facebookta Paylaş Tweetle

Fargo 3. Sezon Gelişmeleri

Tarih
27 Eki 2016
Yazar

Fargo 3. Sezon Gelişmeleri

The Hollywood Reporter'ın haberine göre ünlü stand-up komedyeni Jim Gaffigan FX kanalının antoloji serisi Fargo'nun üçüncü sezonuna katıldı.

Tamamen on bölümlük yeni bir hikayeden oluşacak üçüncü sezon Minnesota emlak kralı "Emmit Stussy" etrafında dönecektir. Tam bir başarı öyküsüne sahip olan "Emmit  Stussy" yaptığı otopark işi ile zengin olmuş, kendi emeği ile bir yerlere gelmiş yakışıklı, mutlu ve iyi bir aile babasıdır. Kardeşi "Ray Stussy" ise onun kadar şanslı değildir. Omzunda bir takip çipi ile şartlı olarak tahliye edilen Ray yaşadığı talihsizliklerle ilgili kardeşi Emmit'i suçlamaktadır. Üçüncü sezonun ilk sezon yaşanan olayların sonrasında 2010 yılında geçeceği ve ilk sezon ile bağlantısı olacağı rivayet edilmektedir.

Üçüncü sezonunun başrollerinde İskoç aktör Ewan McGregor (Lipstick on Your Collar), Amerikalı aktris Carrie Coon (The Leftovers) ve geçtiğimiz haftalarda dizisi iptal edilen Mary Elizabeth Winstead (BrainDead) rol almaktadır.

Jim Gaffigan dizide Gloria Burgle (Carrie Coon) ile birlikte çalışan şerif yardımcısı "Donny Mashman" karakterini canlandıracaktır. Mary Elizabeth Winstead ise şartlı tahliye ile serbest bırakılan "Nikki Swango" isimli bir mahkum olarak dizide görünecektir. Başrol oyuncusu Ewan McGregor ise "Emmit" ve "Ray Stussy" karakterlerini canlandıracak ve iki farklı rol ile izleyicilerin karşısına çıkacaktır.

Bu Yazı Toplam 1579 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM