Facebookta Paylaş Tweetle

Counterpart Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
29 Eki 2016
Yazar

Counterpart Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Street Fighter: Chun-Li Efsanesi filminin yazarı Justin Marks tarafından oluşturulan 'Counterpart' Starz kanalının yaklaşan casusluk türündeki gerilim dizilerinden biridir.

Dizinin ilk iki bölümü "The Imitation Game/Enigma" filmi ile "En İyi Film" dalında Oscar'a aday gösterilen Norveçli film yönetmeni Morten Tyldum tarafından çekilmiştir. J. K. Simmons, Keith Redmon, Bard Dorros, Jordan Horowitz ve Gary Gilbert'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimi Gilbert Films, Media Rights Capital ve Anonymous Content şirketleri tarafından yapılmaktadır. 2015 yılında start alan dizi onar bölümlük iki sezon onayını almıştır. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılmakta ve gösterimi 2017 yılı içerisinde yapılacaktır.

En iyi "Oz" dizisinde canlandırdığı ırkçı "Vern Schillinger" karakteri ile bilinen J.K. Simmons dizinin başrol oyuncu olarak ayarlanmıştır. Amerikalı aktör 2014 yapımı "Whiplash" filminde gösterdiği performans ile "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" dalında Oscar, Altın Küre ve BAFTA başta olmak üzere 38 ödülün sahibi olmuştur. Kadroda ayrıca İngiliz tv ve sinema oyuncusu Olivia Williams (Manhattan), Harry Lloyd (Game of Thrones), İsveç'in en saygın ve başarılı aktörlerinden Michael Nyqvist, İran kökenli İngiliz-Amerikan dizi ve sinema oyuncusu Nazanin Boniadi (General Hospital, Homeland, Scandal), Nicholas Pinnock (Fortitude) ve Sara Serraiocco rol almaktadır.

Konusu

“Counterpart” kariyerinin sonlarına yaklaşmış Birleşmiş Milletler bürokratı Howard Silk'in (JK Simmons) hikayesidir. Yaptığı işin ne olduğunu sonradan farkeden Silk, çalıştığı kurumun paralel evrene geçiş yapabilen bir sırrı olduğunu farkeder ve olaylar gelişir.

Bu Yazı Toplam 4012 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM