Facebookta Paylaş Tweetle

The Catch Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
04 Haz 2015
Yazar

The Catch Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

ABC kanalının yeni gerilim, drama türünde dizisi olacak olan 'The Catch' Big Love, Hellcats ve Hannibal dizilerinin yazarı ve yapımcısı Jennifer Schuur tarafından yaratıldı.

Dizinin orjinal konsepti İngiliz yazar Kate Atkinson'un çok satan roman serisi Case Histories'in içinde yer alan hikayeden alınmış ve adaptasyonu sağlanmıştır.

Grey's Anatomy, Private Practice, Scandal gibi dizilerin yazar ve yapımcılığını yapmış Shonda Rhimes'in yönetici yapımcı koltuğunda oturduğu dizide ayrıca yapımcı olarak Betsy Beers, Jennifer Schuur ve Julie Anne Robinson yer almaktadır. Dizinin üretimi ise ABC Studios ve Shondaland Canny Lads Productions şirketleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Dizinin kadın başrolünde aynı kanalın suç draması The Killing dizisinde canlandırdığı Sarah Linden karakteri ile Emmy ve Altın Küre ödüllerine aday olmuş Mireille Enos oynamaktadır.

Erkek başrol oyuncusu olarak Peter Krause'un yer aldığı dizinin ana kadrosunda Alimi Ballard (CSI), Jay Hayden, Jacky Ido (Taxi Brooklyn), Rose Rollins (Chase, Girltrash!) ve Elvy Yost rol almaktadır.

Dizinin pilot bölüm çekimleri Julie Anne Robinson yönetmenliğinde Austin, Teksas bölgesinde gerçekleştirilmiştir.

Konusu

Dizide, nişanlısı tarafından dolandırılmaya çalışılan zengin bir iş kadını Alice Vaughan'ın (Mireille Enos) dramatik hikayesi konu ediliyor. Nişanlısı Benjamin Jones (Peter Krause) ile mutlu bir dönem geçiren Alice, evlilik hazırlıklarına başlamıştır. Fakat detaylı bir araştırma yapan Alice, herşeyin göründüğü kadar güzel, nişanlısının sandığı kadar dürüst bir insan olmadığını anlar. Nişanlısının planlarını fark etse de bu tehlikeli "yakalamak" oyununa devam edecektir.

Bu Yazı Toplam 3079 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM