Facebookta Paylaş Tweetle

Shoot the Messenger Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
30 Eki 2016
Yazar

Shoot the Messenger Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Kanada kanalı CBC'de yayınlanan 'Shoot the Messenger' 10 Ekim 2016 tarihinde prömiyerini yapan suç draması ve gerilim türündeki dizilerden biridir.

Kanadalı film yönetmeni ve senarits Sudz Sutherland (She's the Mayor) ile film yapımcısı Jennifer Holness tarafından oluşturulmuştur. İkili daha önce Vision TV'de yayınlanan "She's the Mayor" isimli sitcom dizisinin ortak yaratıcılığını yapmıştır. Hungry Eyes Film and Television şirketi tarafından üretilen dizinin bölümleri ortalama 60 dakika sürmektedir. İlk sezon 8 bölüm olarak planlanmıştır. Senaryonun tamamı Holness ve Sutherland tarafından yazılmıştır. Sutherland ayrıca beş bölümün çekimlerini yapmıştır. Diğer bölümler Grant Harvey, T.W. Peacocke ve Dawn Wilkinson tarafından çekilmiştir.

Kanadalı aktris Elyse Levesque'nin (Cedar Cove, SGU Stargate Universe, The Originals) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Lyriq Bent (Rookie Blue), Alex Kingston (Arrow, Doctor Who), Lucas Bryant (Haven), Hannah Emily Anderson, Ari Cohen (Gangland Undercover), Edie Inksetter, Al Sapienza (Game of Silence) ve Maurice Dean Wint rol almaktadır.

Dizi, kişisel yaşamı ile kariyerini dengelemeye çalışan genç gazeteci Daisy Channing'i (Elyse Levesque) merkezine alır. Daisy ilk cinayet davası üzerinde çalışırken kentin polis teşkilatı, politikacılar ve kurumsal iş yerleri ile bağlantıları olan bir yeraltı suç şebekesinin içine çekilir. Üzerinde çalıştığı olay örüntüsü hem kendi hem de ailesinin hayatını yok edecek kadar tehlikelidir. Editörü Mary Foster (Alex Kingston), meslektaşı Simon Olenski (Lucas Bryant) ve cinayet masası dedektifi Kevin Lutz'un (Lyriq Bent) yardımıyla Daisy bu skandalı ortaya çıkarma ve hükümeti alaşağı etme niyetindedir.

Bu Yazı Toplam 3241 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM