Facebookta Paylaş Tweetle

Hot in Cleveland Ekranlara Veda Etti

Tarih
04 Haz 2015
Yazar

Hot in Cleveland Ekranlara Veda Etti

TV Land kanalının Suzanne Martin tarafından yaratılan Emmy ödüllü sitkom dizisi Hot in Cleveland 3 Haziran'da yayınlanan bölümünün ardından final yaparak ekranlara veda etti.

Haziran 2010 yılından beri ekranlarda olan, ülkemizde de CNBC-e ve e2 kanalından takip edilen dizi toplamda 6 sezon 128 bölüm yayında kalmıştır.

Kadrosunda Valerie Bertinelli, Jane Leeves, Wendie Malick ve Betty White'ın rol aldığı dizi 22 dakikalık bölümler halinde yayınlanmakta çekimleri stüdyoda seyirci önünde yapılmaktadır.

Dizide her biri hayatla farklı şekillerde hesaplaşan Los Angeles’lı orta yaşlı üç sevimli kadının Cleveland’a uzanan komik maceraları anlatılıyor.

Dizinin yayınlanan ilk bölümü en çok izlenen bölümü oldu ve 4,75 milyon izleyici çekti. 1. sezon ortalama 4,2 milyon kişi tarafından izlenen diziye izleyicinin ilgisi giderek azaldı ve her sezon ciddi düşüşler yaşadı. Öyle ki 6. sezon prömiyeri sadece 660 bin kişi tarafından seyredildi. Farklı kanallarda yayınlanan iddialı yapımlar, dizinin tutunamamasına ve sonlandırılmasına en büyük sebep olsa gerek.

Bu Yazı Toplam 1821 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM