Facebookta Paylaş Tweetle

Fear the Walking Dead: Flight 462 Konusu - Tanıtım (Web Serisi 2015)

Tarih
01 Kas 2016
Yazar

Fear the Walking Dead: Flight 462 Konusu - Tanıtım (Web Serisi 2015)

Lauren Signorino ve Michael Zunic tarafından oluşturulan 'Fear the Walking Dead: Flight 462' AMC'nin internet sitesinde yayınlanan zombi temalı web serisidir.

İlk kez 4 Ekim 2015 tarihinde AMC'nin resmi web sitesinde yayınlanmaya başlanan dizi toplam on altı bölümün ardından 26 Mart 2016 tarihinde final yapmıştır. Tüm bölümlerini Birleşik Krallık'lı görüntü yönetmeni Michael McDonough'un çektiği dizide Tally Barr, David Wiener, Jared Hoffman, Chris Pollack, Michael Petok, Dave Erickson, Jeremy Platt ve Troy Miller yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Fear The Walking Dead'de ilaç aramaya çıktığında Nick'in ziyaret ettiği düşmüş uçak ile bağlantısı vardır. Bölümler ortalama 1-1,5 dakika sürmektedir.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler Kanadalı genç aktör Brendan Meyer (The 100, Mr. Young), Yeni Zellandalı film ve televizyon oyuncusu Michelle Ang (Neighbours, The Tribe), Kathleen Gati (General Hospital), Lisa Waltz (General Hospital, 90210), Brett Rickaby, Kevin Sizemore ve Sheila Shaw olarak sıralanmaktadır.

Dizinin başrolünde oynayan Alex (Michelle Ang) ve Jake (Brendan Meyer) isimli iki karakter Fear The Walking Dead'in "Ouroboros" başlıklı 2. sezon 3. bölümünde görünmüştür.

Fear The Walking Dead'in spin-off projesi olarak çekilen web serisinde zombi virüsünün ilk zamanları anlatılır. Salgın esnasında yolcu uçağında bulunan bir grubun hikayesine yer verilmektedir. Virüslü birinin ortaya çıkması ile uçaktaki tüm yolcuların hayatı tehlikeye girer.

Bu Yazı Toplam 1258 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM