Facebookta Paylaş Tweetle

The Grinder Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
05 Haz 2015
Yazar

The Grinder Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Emmy ödülü adayı Rob Lowe'un (Parks and Recreation, The West Wing, Brothers & Sisters) başrolünde oynadığı komedi dizisi The Grinder Fox kanalının 2015-2016 sezonu dizileri arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz ay gösterime giren (8 Mayıs) komedi filmi "The D Train" filminin yaratıcıları Jarrad Paul ve Andrew Mogel ikilisi tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan otuyor. Film, kanal yetkililerinin hoşuna gitmiş olmalı ki filmin galasının olduğu gün ikiliye dizi siparişinde bulunmuşlar.

Rob Lowe'ın başrol oynadığı dizide iki kez Emmy ve Altın Küre'ye aday gösterilmiş Fred Savage, William Devane (24: Live Another Day), Mary Elizabeth Ellis (Perfect Couples, New Girl), Hana Hayes ve Natalie Morales rol alıyor.

Bölümleri 22 dakikadan oluşacak dizi Detective Agency ve 20th Century Fox Television şirketleri tarafından üretilmektedir.

Hiçbir hukuk eğitimi, diploma, lisans ve herhangi bir belgesi bulunmamasına rağmen televizyon karşısında avukatlık yapan Dean Sanderson (Rob Lowe) görevi sona erdiğinde Boise/Idaho'da ki evine geri döner ve ailesinin sahibi olduğu hukuk bürosuna katılarak gerçek bir avukat olmaya karar verir.

Dizi 28 Eylül 2015 Pazartesi günü izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 2231 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM