Facebookta Paylaş Tweetle

Stan Against Evil Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
03 Kas 2016
Yazar

Stan Against Evil Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Amerikalı stand-up komedyeni Dana Gould tarafından oluşturulan 'Stan Against Evil' IFC kanalının komedi-korku türündeki dizilerinden biridir.

Dana Gould'un yapımcısı olduğu önceki projeleri arasında "Parks and Recreation" ve "The Simpsons" animasyon serisi bulunmaktadır. Gould ile birlikte Tom Lassally, Frank Scherma ve Justin Wilkes yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Yönetmenliğini Jack Bishop ve Justin Nijm'in yaptığı dizinin bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir. Üretimi ise 3 Arts Entertainment ve Radical Media şirketleri tarafından yapılmaktadır.

İlk sezonu 8 bölümden oluşan ve geçtiğimiz Haziran ayında Atlanta'da çekimlerine başlanan dizinin gösterimine 31 Ekim 2016 tarihinde başlanmıştır. Yayınlanan ilk bölüm "Dig Me Up, Dig Me Down" başlığını taşımaktadır. "Know, Know, Know Your Goat" başlıklı ikinci bölüm 2 Kasım'da gösterime girmiştir. Diğer bölümler ise 9, 16 ve 23 Kasım'da ikişer ikişer gösterime girecektir.

İlk değerlendirmelere baktığımızda IMDB'den 207 oy karşılığı 10 üzerinden 6.6 puan almıştır. Metacritic sitesi 7 inceleme ile başarı performansını %56 olarak değerlendirmiştir. Rotten Tomatoes sitesinden ise 9 inceleme karşılığı %67 dereceye sahiptir.

Oyuncu kadrosundaki isimler "Scrubs" dizisinde canlandırdığı "Dr. Perry Cox" karakteri ile bilinen ABD'li komedyen John C. McGinley, Janet Varney (You're the Worst, The Legend of Korra), Nate Mooney (It's Always Sunny in Philadelphia, American Odyssey), Deborah Baker Jr. (The Great Indoors) ve Mick Ignis olarak sıralanmaktadır.

Konusu

"Stan Against Evil" New England isimli küçük bir kasabada emekliliğe zorlanan huysuz şerif Stan Miller'i (McGinley) merkezine alır. Miller, makamını otoriter ve güzel yeni şerif Evie Barret'e (Janet Varney) kaptırmaktan pek mutlu değildir. Ancak kasabada meydana gelen bazı olaylar ikisi arasında bir ittifak oluşmasına yol açar. Kasabaya musallat olan ve ele geçirmeye çalışan iblislere karşı birlikte cesurca mücadele ederler.

Bu Yazı Toplam 3596 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM