Facebookta Paylaş Tweetle

Jason George Grey's Anatomy’nin Düzenli Kadrosuna Dahil Edildi

Tarih
06 Haz 2015
Yazar

Jason George Grey's Anatomy’nin Düzenli Kadrosuna Dahil Edildi

ABC kanalının uzun soluklu medikal drama dizisi Grey’s Anatomy’de 6. sezondan beri yinelenen rollerde yer alan Jason George kadroda düzenli olarak yer alacağını tweet atarak hayranlarına duyurdu.

Jason George 1997-1999 yıllarında yayınlanmış sitkom dizisi Sunset Beach'de canlandırdığı Michael Bourne karakteri ile tanınır. Birçok film ve dizide rol almış oyuncu başlıca Mistresses, Off the Map, What About Brian, Titans gibi dizilerle de hatırlanır.

Diziyi takip edenlerinin bildiği gibi Jason George 6. sezon Bailey'in (Chandra Wilson) sevgilisi Dr. Benjamin Warren rolünde diziye dahil edilmiş tekrarlayan rollerle dizide yer almıştır. Düzenli olarak diziye dahil edilen George artık çok daha sık ekranlarda görünen oyuncular arasında olacak.

Emmy ve Altın Küre dahil birçok ödülü kazanmış dizinin başrollerinde Ellen Pompeo (Meredith Grey) ve Patrick Dempsey (Derek Shepherd) yer almaktadır.

Ancak yayınlanan son bölümde başka projelerde yer almak için diziden ayrılma kararı alan Patrick Dempsey sürpriz bir şekilde diziye veda etti. Adeta diziyle özdeşleşmiş oyuncunun ayrılması hayranlarını feci şekilde üzerek, sosyal medyayı salladı.

12. Sezon önümüzdeki sonbahar ABC ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 1426 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM