Facebookta Paylaş Tweetle

Sons of Anarchy Konusu - Tanıtım (Dizi 2008)

Tarih
05 Kas 2016
Yazar

Sons of Anarchy Konusu - Tanıtım (Dizi 2008)

Sons of Anarchy, Amerikalı senarist, yapımcı, yönetmen ve aktör Kurt Sutter tarafından oluşturulmuş, FX kanalında 2008-2014 yılları arasında yayınlanmış suç draması dizisidir.

Sutter ile birlikte John Linson, Art Linson, James D. Parriott, Paris Barclay ve Dave Erickson yönetici yapımcı olarak hizmet vermiştir. Üretimi Fox 21, FX Productions, Linson The Company ve Sutter Ink şirketleri tarafından yapılan dizi toplam 7 sezon 92 bölüm yayında kalmıştır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Charlie Hunnam, Katey Sagal, Mark Boone Junior, Kim Coates, Tommy Flanagan, Johnny Lewis, Maggie Siff, Ron Perlman, Ryan Hurst, William Lucking, Theo Rossi, Dayton Callie, Jimmy Smits, Drea De Matteo, David Labrava ve Niko Nicotera olarak sıralanmaktadır.

Dizide, Kaliforniya Central Valley'de, Charming adlı kurgusal bir kasabada, yasa dışı işler yapan, aynı zamanda Charming'deki suçları ve suçluları kontrol altında tutmaya çalışan ve diğer yandan da kanunlarla mücadele eden bir motosiklet kulübünün maceraları anlatılmaktadır.

Bu Yazı Toplam 1706 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM