Facebookta Paylaş Tweetle

The Muppets Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
06 Haz 2015
Yazar

The Muppets Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Ekranlardaki nostalji dizilerin geri dönüş kervanına bir yenisi katılıyor. Çocukluğumuzun efsane yapımı The Muppets Show Kermit, Miss Peggy ve Gonzo'su ile önümüzdeki sonbahar ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

The Muppets 1955 yılında Jim Henson tarafından skeç komedi tarzında yaratılmış kukla karakter grubudur. 1960'lı yıllarda çeşitli reklam ve talk show'larda kullanıldı. 1969 Yılında bir çocuk programı olarak yayınlanan Sesame Street'te (Susam Sokağı) ciddi anlamda görüntülenmeye başladı. Birçok televizyon dizisi ve filmlere de konuk olan sevilen karakterler bir anda yıldızlaştı ve ilk kez 1976-1981 yıllarında The Muppets Show olarak kendi gösterisini yaptı.

Çeşitli programlar, diziler ve filmlerde karşımıza çıkan karakterler en son 2014 yapımı "Muppets Most Wanted" müzikal komedi ile beyazperdeye uyarlandı.

The Big Bang Theory'nin yaratıcısı Bill Prady The Muppets'i yeniden ABC ekranlarına taşıyor. Fakat karakterler bu sefer daha farklı ve çağdaş bir yapıda tanımlanacak.

Çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de özel bir yapım olacak dizide Muppets karakterlerini daha yakından tanıyacağız. Her bir karakter ayrı ayrı ele alınarak evde, işte ve kişisel yaşamlarında yaptıkları, aşkları, ilişkileri, başarıları, hayal kırıklıkları, romantik anları izleyicilere sunulacak.

ABC Studios ve Muppets Studio ortak yapımı olacak dizide Randall Einhorn (yönetmen) ve Muppet sanatçısı Bill Barretta yapım ekibinde görev alacak.

The Muppets 22 Eylül 2015 tarihinde ABC kanalında ilk bölümü ile izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 2622 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM