Facebookta Paylaş Tweetle

Conviction İptal Edildi

Tarih
09 Kas 2016
Yazar

Conviction İptal Edildi

ABC, Hayley Atwell'in başrolünü paylaştığı hukuk draması serisi Conviction'ı iptal etti.

İlk sezonu 13 bölümden oluşacak diziye yeni bölüm siparişleri verilmeyeceği ancak kalan bölümlerin yayınlanacağı açıklandı.

Atwell ile birlikte Eddie Cahill, Shawn Ashmore, Merrin Dungey, Emily Kinney, Manny Montana ve Daniel Franzese'nin rol aldığı dizi Liz Friedlander ve Liz Friedman tarafından oluşturuldu. Dizi, haksız yere tutuklanan suçluların durumunu yeniden araştıran "Hayes Morrison" ve ekibini konu edinmekteydi.

3 Ekim'de ekranlara giriş yapan dizinin açılış bölümü hayal kırıklığı yarattı. 18-49 yaş arası yetişkinlerde 0.9 reyting puanı ve 5.17 milyon izleyici topladı. Kanalın bu sonbahar sezon açılışı ile en düşük reyting alan dizisi oldu. İlerleyen bölümlerde reytingler daha da düştü ve 7 Kasım'da yayınlanan "The 1% Solution" başlıklı beşinci bölümü 0.7 reyting puanı ile 3,64 milyon izleyici topladı. 18-34 yaş arası izlenme oranları The CW'nin Supergirl ve Jane the Virgin dizilerinin aşağısında yer aldı. Eleştirmenler tarafından da kötü yorumlar alan diziye Rotten Tomatoes sitesinden 36 oy ile %19, Metacritic sitesinden ise 25 inceleme karşılığı %45 puan verildi. Durumlar böyle olunca da kanal tarafından iptal kararı alındı.

Bu Yazı Toplam 1747 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM