Facebookta Paylaş Tweetle

The Real O'Neals Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
07 Haz 2015
Yazar

The Real O'Neals Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

David Windsor ve Casey Johnson tarafından oluşturulan The Real O'Neals ABC kanalının 2016 yılında gösterime girecek dizileri arasındadır.

Başrolünde, Raising Hope dizisinde Virginia Chance karakteri ile bilinen Emmy ödüllü oyuncu Martha Plimpton'un bulunduğu dizinin kadrosunda Jay R. Ferguson (Mad Men), Noah Galvin, Matt Shively (Teen Wolf), Bebe Wood ve Mary Hollis Inboden rol almaktadır.

Di Bonaventura Television, Hypomania Content ve ABC Studios ortak yapımı olan dizinin yönetici yapımcı bölümünde David Windsor, Casey Johnson, Brian Pines, Dan McDermott, Dan Savage görev alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Todd Holland oturmaktadır.

Herkesin mükemmel ve dürüst biri gibi davrandığı modern bir katolik ailenin hayatları, kişisel sırları ve şaşırtıcı gerçekler ortaya çıktıktan sonra beklenmedik durumlar yaşanır.

Martha Plimpton dizide ailesini korumaya çalışan, sadık eş Eileen O'Neal karakterini canlandırıyor.

Jay R. Ferguson karısından boşanma planları yapan Chicago Polis Departmanı memuru Pat O'Neal karakterine can veriyor.

Noah Galvin 14 yaşındaki bir kızla yaşadığı başarısız cinsel deneyimden sonra eşcinsel duyguları olduğunu farkeden Kenny O'Neal karakteri ile karşımıza çıkıyor.

Matt Shively anoreksik belirtileri başlayan (yemek yememe, az uyuma, çok aktif olmakla birlikte görülen psikolojik bozukluklar) 17 yaşındaki atletik Jimmy O'Neal karakterini canlandırıyor.

Bebe Wood araba satın almak için bir kilisenin fonundan para çaldığını itiraf eden 16 yaşındaki Shannon O'Neal karakterini canlandırıyor.

Bu Yazı Toplam 1631 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM