Facebookta Paylaş Tweetle

Code Black Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
08 Haz 2015
Yazar

Code Black Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Yazar ve yapımcı koltuğunda Michael Seitzman'ın (Intelligence) oturduğu Code Black CBS kanalının yeni medikal drama dizileri arasında yer alıyor.

Yönetmenliğini David Semel'in (Madam Secretary, Person of Interest) yaptığı dizinin yapımcılığında Ryan McGarry, Marti Noxon (Grey’s Anatomy) ve Linda Goldstein-Knowlton görev alacak.

Oscar ödüllü Marcia Gay Harden'in (The Newsroom) başrolünde oynadığı dizide Bonnie Somerville (Golden Boy), Melanie Kannokada (NCIS: Los Angeles), Benjamin Hollingsworth (Backstrom), Harry M. Ford, Luis Guzman (How to Make It in America), Raza Jaffrey (Homeland) ve William Allen Young (Good Luck Charlie) rol alıyor.

ABC Studios, CBS Television Studios ve Michael Seitzman's Pictures dizinin ortak yapımcılığını üstlenen şirketlerdir. Code Black 30 Eylül Çarşamba günü ilk bölümü ile izleyicileri ile buluşacak.

Konusu

Dizide, bozuk bir sistemde idealleri uğruna herşeyi göze alarak hastaları kurtarmak için olağanüstü gayretle çalışan hastane personelinin yaşadıkları konu edilecek.

Bu Yazı Toplam 2698 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM