Facebookta Paylaş Tweetle

Rectify Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
11 Kas 2016
Yazar

Rectify Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Kanadalı aktör Aden Young'un başrolünü paylaştığı 'Rectify' SundanceTV'nin 2013 yılından beri gösterimi devam eden drama türündeki ilk orjinal dizisidir.

Amerikalı aktör, senarist, yapımcı ve yönetmen Ray McKinnon tarafından oluşturulan dizinin üretimi Gran Via Productions ve Zip Works şirketleri tarafından yapılmaktadır. McKinnon ile birlikte Melissa Bernstein ve Mark Johnson yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Bölümleri ortalama 43-54 dakika süren dizi ABD'nin Georgia eyaletinde çekilmektedir.

22 Nisan 2013 tarihinde ekranlara giriş yapan gösterinin ilk sezonu altı bölümden oluşmaktadır. İkinci sezonu on, üçüncü sezonu altı, final sezonu olarak açıklanan ve gösterimi devam eden dördüncü sezonu ise sekiz bölümden oluşmaktadır.

Aden Young (The Starter Wife, The Code) ile birlikte oyuncu kadrosunda Abigail Spencer (True Detective, Timeless), J. Smith-Cameron (True Blood, Law & Order), Adelaide Clemens (Parade's End), Clayne Crawford (24, Rogue), Luke Kirby (Show Me a Hero, Cra$h & Burn), Bruce McKinnon, Jake Austin Walker ve J.D. Evermore (True Detective, Treme) rol almaktadır.

Konusu

İşlemediği bir cinayetten dolayı 20 yıl tek kişilik hücrede yatan bir adam... 16 yaşındaki kız arkadaşına tecavüz edip, öldürmekten yargılanmış 20 yıl sonra ortaya çıkan DNA kanıtları sayesinde suçsuz olduğu anlaşılarak serbest bırakılmıştır. Daniel Holden'ın, hayatına bıraktığı yerden devam etmesi, yeni düzene ayak uydurması ve insanların şüphe ile bakan ön yargılarını yıkması hiç de kolay olmayacaktır.

Bu Yazı Toplam 2167 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM