Facebookta Paylaş Tweetle

Life in Pieces Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
08 Haz 2015
Yazar

Life in Pieces Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Justin Adler ve Aaron Kaplan tarafından yaratılan Life in Pieces CBS kanalının yeni sezon komedi dizileri arasında yer alıyor.

Birçok önemli ödüle aday olmuş ve kazanmış oyunculardan oluşan dizinin kadrosu oldukça sağlam.

Dizinin kadın başrolünde Altın Küre, iki kez Emmy ve iki kez Oscar ödüllü kazanmış Dianne Wiest (In Treatment) yer alıyor.

Erkek başrolünde ise yine Emmy ve Altın Küre ödüllü James Brolin (Marcus Welby, M.D., Hotel, Pensacola: Wings of Gold) bulunuyor.

Ünlü oyuncu Tom Hanks'in oğlu, Dexter'de Travis Marshall, Fargo'da Gus Grimly rolleri ile bildiğimiz Emmy ve Altın Küre ödüllü Colin Hanks, Thomas Sadoski (The Newsroom), Zoe Lister-Jones (New Girl, Whitney), Betsy Brandt (Breaking Bad, Masters of Sex), Dan Bakkedahl (Veep, The Mindy Project), Angelique Cabral (Enlisted), Niall Cunningham, Holly J. Barrett ve Giselle Eisenberg kadroda yer alan oyuncular olarak sıralanıyor.

Kapital Entertainment ve 20th Century Fox Television şirketlerinin ortak yapımı olacak dizinin yönetmen koltuğunda ise Modern Family'nin yönetmeni, Emmy ödüllü Jason Winer oturuyor.

Köklü bir geçmişe sahip, geniş bir aile üyelerinin hikayeleri her karakterin kendi bakış açısından esprili bir dille izleyicilere aktarılacak.

Dizi 21 Eylül Pazartesi günü CBS kanalında izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 2059 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM