Facebookta Paylaş Tweetle

Seven Seconds Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
15 Kas 2016
Yazar

Seven Seconds Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

2013 Rus yapımı 'The Major' isimli suç ve drama filminden uyarlanan 'Seven Seconds' Netflix'in 2018 yılında gösterime girmesi planlanan dizilerinden biridir.

"The Killing" dizisinin yapımcılarından Hint asıllı Kanadalı senarist Veena Sud tarafından geliştirilen dizide ayrıca Gavin O'Connor, Lawrence Bender, Kevin Brown ve Alex Reznik yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Amerikalı film yönetmeni Gavin O'Connor (The Accountant, Jane Got a Gun, Warrior) hem dizi sorumlusu hem de yönetmen olarak üretimde hizmet vermektedir. İlk sezon için 10 bölüm sipariş verilen dizinin üretimi Fox 21 Television Studios tarafından yapılmaktadır.

"Game of Silence", "Revolution" ve "ER" dizilerindeki performansı ile bilinen Avustralyalı aktör David Lyons ve ABD'li sinema oyuncusu Beau Knapp'ın (Edge, Run All Night) başrollerini paylaşacağı dizide ayrıca iki kez Emmy ödülü kazanan ABD'li aktris Regina King (American Crime, The Leftovers), "Grimm" dizisinde "Dedektif Hank Griffin" olarak bilinen Russell Hornsby, Raul Castillo (Looking), Michael Mosley (Sirens, Longmire), Patrick Murney (Public Morals) ve Zackary Momoh (No Offence) rol almaktadır.

Konusu

Suç draması, Afro-Amerikalı bir gencin Jersey City'deki bir Kafkas polisi tarafından ciddi olarak yaralanmasından sonra gelişen ırkçı gerginliği konu edinmektedir.


Güncelleme | 21 Aralık 2017

Netflix Seven Seconds Dizisinin Yayın Tarihini Açıkladı

Netflix, "Seven Secons" adlı suç draması dizisinin yayın tarihini 23 Şubat 2018 olarak açıkladı. Ayrıca ilk sezona ait kısa bir görünüm yayınlandı.

Bu Yazı Toplam 2765 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM