Facebookta Paylaş Tweetle

Telenovela Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
08 Haz 2015
Yazar

Telenovela Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Cougar Town'un senaristleri Chrissy Pietrosh ve Jessica Goldstein tarafından kaleme alınan Telenovela (diğer adı Hot and Bothered) NBC kanalının yeni komedi dizileri arasında yer alıyor.

Kadın başrolünde Desperate Housewives dizisinde canlandırdığı Gabrielle Solis karakteri ile bilinen Eva Longoria rol alıyor. Daha önce Devious Maids dizisinin yapımcılığında da rol alan ünlü oyuncu dizinin sorumlu yapımcı koltuğunda oturuyor.

Yapımcı bölümünde görev alan bir başka isim ise Ben Spector. Universal Television ve UnbeliEVAble Entertainment ise dizinin ortak yapım şirketleri. Chrissy Pietrosh ve Jessica Goldstein aynı zamanda 2014 yılından beri Universal Television'un iki yıllık sözleşmeli yazarları arasında bulunmaktadır.

Jencarlos Canela, Diana Maria Riva, Jose Moreno Brooks, Alex Meneses, Amaury Nolasco (Prison Break), Jadyn Douglas ve Izzy Diaz ise kadroda rol alan diğer oyuncular arasında.

Yönetmen koltuğunda ise New Girl ve Childrens Hospital dizilerini yönetmiş Steven Pink oturuyor. Tek kamera ile çekimleri yapılan dizinin bölüm süreleri 22 dakikadan oluşacaktır.

Eva Longoria, ekranların sevilen Latin pembe dizilerinden olan Telenovela'nın süperstarı Ana Sofia Calderon karakterini canlandıracak. Oynadığı pembe dizinin senaryosunda sansasyonel skandallar, aşklar, kalp burkan kederler olsa da perde arkasında da bundan daha fazlası vardır. Aile üyeleri süperstarın şöhretinden faydalanabilmek için birbirleri ile yarışıyor. Kameraları kapattığınızda sinir bozucu yöneticiler, sarhoş bir senarist, kişilik bozuklukları olan yardımcılarla yaşanan enteresan olaylar anlatılıyor.

Bu Yazı Toplam 2491 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM