Facebookta Paylaş Tweetle

Graves Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
18 Kas 2016
Yazar

Graves Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Amerikalı film yönetmeni ve senaristi Joshua Michael Stern tarafından yazılan ve Epix kanalı için oluşturulan 'Graves' komedi türündeki dizilerden biridir.

Joshua Michael Stern ile birlikte Greg Shapiro, Keith Eisner ve Eric Weinberg yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi Lionsgate Television şirketi tarafından yapılan dizinin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılmaktadır. İlk sezonu on bölümden oluşan dizinin gösterimine 16 Ekim 2016 tarihinde başlanmıştır. 17 Kasım 2016 tarihinde ise 2017 yılında gösterilmek üzere, on bölümlük ikinci sezon için yenilenmiştir.

Başrolünde Oscar adaylığıda bulunan ünlü ABD'li aktör Nick Nolte'nin rol aldığı dizide ayrıca Skylar Astin (Halt and Catch Fire, Ground Floor), Heléne Yorke (Masters of Sex, Quantico), Chris Lowell (Private Practice), Callie Hernandez (From Dusk Till Dawn: The Series) ve Sela Ward (House M.D.) rol almaktadır. Angelica Maria, Shad Adair, Brian Barela, David Manzanares, Nas Mehdi, Nia Vardalos ve Conor Leslie ise tekrarlayan rolleri ile dizide görünen isimlerdir.

Dizi, ABD eski başkanının yaptığı hatalar üzerine işlenmektedir. Görevinden ayrıldıktan yirmi yıl sonra eski başkan Richard Graves'in aldığı politik kararların ülkeye on yıllarca zarar verdiği söylenmektedir. Graves, Don Kişot gibi yönetiminden gelen yanlışları düzeltmek ve mirasını geri kazanmak için maceraya başlar. Dizide göç, gay hakları, dış politika, sanat ve bilim için kamu finansmanı gibi konulara değinilmektedir.

Bu Yazı Toplam 1265 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM