Facebookta Paylaş Tweetle

Jaden Smith The Get Down’a Katıldı

Tarih
10 Haz 2015
Yazar

Jaden Smith The Get Down’a Katıldı

'Karate Kid' filmi ile bilinen aktör ve şarkıcı Jaden Smith Netflix'in 2016 yılında yayınlanacak müzikal draması Get Down'ın kadrosuna katıldı.

Baz Luhrmann ve Shawn Ryan imzasını taşıyan dizi Sony Pictures Television şirketi tarafından üretiliyor.

Dizinin şu ana kadar oyuncu kadrosuna dahil edilen isimler Herizen Guardiola, Jimmy Smits (Sons of Anarchy), Justice Smith, Shameik Moore, Skylan Brooks, T.J. Brown Jr., Yahya Abdul-Mateen II ve Mamoudou Athie olarak sıralanıyor.

Dizinin düzenli kadrosunda rol alacak aktör, hayal gücü yüksek, grafiti sanatı yapan bir karakteri canlandıracak.

Baz Luhrmann yaptığı açıklamada Jaden'i bir izleyicisi olarak tanıdığını, zor ve farklı roller arayışında olduğunu bunun da sanatta büyüme tutkusu olduğunun bir kanıtı olduğunu belirtti. Ayrıca oyuncunun kadroya dahil olmasından çok mutlu olduklarını da sözlerine ekledi.

Oyuncu, ünlü grafiti sanatçısı ‘Wild Style’in yaratıcısı Lady Pink'ten grafiti dersleri alarak kendisini rolüne hazırlıyor.

Baz Luhrmann dizinin ilk iki bölümü ve sezon finali sorumlu yapımcı olarak görev yapacak. Ayrıca dizinin yönetici yapımcılığında Catherine Martin, Paul Watters, Thomas Kelly, Stephen Adly Guirgis, Shawn Ryan ve Marney Hochman görev alacak.

Bu Yazı Toplam 2179 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM