Facebookta Paylaş Tweetle

Search Party Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
23 Kas 2016
Yazar

Search Party Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

21 Kasım 2016 tarihinde ekranlara giriş yapan 'Search Party' TBS kanalının kara mizah türündeki komedi dizilerinden biridir.

Bölümleri ortalama 30 dakika süren ve tekli kamera sistemi ile çekilen dizi Sarah-Violet Bliss, Charles Rogers ve Michael Showalter tarafından oluşturulmuştur. İlk sezon 10 bölümden oluşmaktadır. İkişer bölümler halinde gösterime sunulmuş olup 25 Kasım 2016 tarihinde sezon finali yapmıştır.

Dizinin ana karakter oyuncuları Alia Shawkat (Arrested Development), John Early, John Reynolds (Stranger Things), Meredith Hagner (Royal Pains) ve Brandon Micheal Hall olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Zengin bir ev hanımının kişisel asistanı olan ve hayatı boyunca ezik yaşamış Dory (Alia Shawkat) üniversitede az buçuk tanıdığı bir kızın kaybolduğunu öğrenir. Hiçbir yakınlığı ve paylaşımı olmadığı halde, Chantal'ın (Clare McNulty) gizemli kayboluşunu çözmeyi kendisine görev edinir. Onun erkek arkadaşı, iki dostu ve muhabir olan eski sevgilisi ile birlikte araştırmaya başlarlar ancak uğursuz bir sırrın içinde dolaştıklarını yakında öğreneceklerdir.

Bu Yazı Toplam 2179 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM