Facebookta Paylaş Tweetle

Disjointed Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
24 Kas 2016
Yazar

Disjointed Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Disjointed' Netflix'in 2017 yılında gösterime girecek olan sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

"Two and a Half Men", "Mike & Molly", "Mom" ve "The Big Bang Theory" gibi popüler komedi dizilerinin yapımcısı ve senaristi Chuck Lorre ile birlikte kariyeri boyunca 13 kez Emmy ödülü kazanan David Javerbaum (The Daily Show) tarafından oluşturulmuştur. Çekimleri çoklu kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimi Chuck Lorre Productions ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından yapılmaktadır. İlk sezon için toplam yirmi bölüm sipariş verilmiştir.

1990 yapımı "Misery/Ölüm Kitabı" filmi ile "En İyi Kadın Oyuncu" dalında Oscar ve Altın Küre ödülü bulunan Kathy Bates'in (American Horror Story, Harry's Law, Six Feet Under) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Jessica Lu (Awkward.), Tone Bell (Truth Be Told), Elizabeth Alderfer, Dougie Baldwin (Nowhere Boys, Upper Middle Bogan), Kevin Hawley (Rosewood), Frank Lui Geo ve Aaron Moten (Mozart in the Jungle, The Night Of) rol almaktadır.

Konusu

Dizi, iş dünyası ve romantik sahnelerinde bulunduğu bir aile komedisidir. Ruth (Kathy Bates), hayatı boyunca esrarı yasallaştırmak için mücadele etmiş ve hareketin sembolü haline gelmiştir. Şimdilerde ise verdiği bu mücadelenin meyvelerini topluyor. Üç oğlu ile birlikte Los Angeles bölgesinde, yıllarca hayalini kurduğu, yasal bir esrar dispanseri işletmektedir.

Bu Yazı Toplam 3315 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM