Facebookta Paylaş Tweetle

Leonard Roberts American Crime Story’e Katıldı

Tarih
10 Haz 2015
Yazar

Leonard Roberts American Crime Story’e Katıldı

Heroes dizisinin ilk sezonunda cisimlerin içinden geçebilen D.L. Hawkins karakterini canlandıran oyuncu Leonard Roberts, FX kanalının gerçek suç antolojisi dizisi American Crime Story'nin kadrosuna katıldı.

Scott Alexander ve Larry Karaszewski tarafından yaratılan dizinin yapımcılığı Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzasını taşıyor.

Amerikan tarihinin en ünlü suçlarının konu edildiği dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Cuba Gooding Jr., Sarah Paulson, John Travolta, David Schwimmer, Courtney B. Vance, Jordana Brewster, Selma Blair, Billy Magnussen, Connie Britton, Steven Pasquale, Sterling K. Brown, Kenneth Choi ve Malcolm-Jamal Warner olarak sıralanıyor.

Dizinin pilot bölümü Ryan Murphy tarafından yönetilecek. Ayrıca yönetici yapımcı olarak Nina Jacobson, Dante Di Loreto ve Brad Simpson görev alacak. Pilot bölüm çekimlerine 14 Mayıs 2015 tarihinde başlandı ve çekimler Los Angeles, California'da yapıldı.

Leonard Roberts dizide ırkçılıkla ilgili sokaklarda nutuklar atan, mücadeleci gazeteci Dennis Schatzman karakterini canlandıracak.

Dizinin ilk sezonunda 90'lı yıllarda Amerikayı meşgul eden O.J. Simpson davası konu edilecek. O. J. Simpson karakterini ise Cuba Gooding Jr. canlandıracak. Ünlü oyuncu John Travolta davaya bakan avukatlardan Robert Shapiro karakterine hayat verecek ve aynı zamanda dizinin yapımcıları arasında yer alacak.

2016 yılında gösterime girecek olan dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak planlanıyor.

Bu Yazı Toplam 1342 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM