Facebookta Paylaş Tweetle

The Making of the Mob: Chicago Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
25 Kas 2016
Yazar

The Making of the Mob: Chicago Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Stephen David tarafından oluşturulan ve John Ealer tarafından yönetilen 'The Making of the Mob: Chicago' AMC'nin belgesel türündeki tarihsel drama dizilerinden biridir.

8 bölümden oluşan mini dizi "The Making of the Mob: New York" un devamı niteliğindedir. Carter Figueroa ve Jonathan Soule'un yapımcısı olduğu dizi Stephen David Entertainment ve AMC Studios şirketleri tarafından üreitlmektedir. 11 Temmuz - 29 Ağustos 2016 tarihleri arasında yayınlanmıştır. Bölümleri ortalama 60 dakika sürmektedir. Tüm bölümler ABD'li aktör Ray Liotta tarafından anlatılmaktadır.

Oyuncu kadrosundaki isimler, dizide "Al Capone" karakterini canlandıran Avustralyalı aktör Michael Kotsohilis, "Lucky Luciano" olarak Rich Graff, İtalyan aktör ve yönetmen Paolo Rotondo, Jason Fitch, Christopher Valente, Emmett Skilton ve Owen Black olarak sıralanmaktadır.

Konusu

20. yüzyılın başında Chicago, Amerika'daki en bozuk yerlerden biridir. Kentin kalbinde Brooklyn'li genç bir gangster hızla zirveye yükselmektedir. Al Capone... Bu acımasız gangster, on yıldan daha kısa bir sürede tüm rakiplerini ortadan kaldıracak, Chicago Mafyası'nı değiştirecek ve ülkedeki en başarılı suç sendikası haline gelen bir imparatorluk yaratacaktır. Siyasi bir hanedanla karşı karşıya gelen "Capone" bir günah şehri kurarak, yeni nesil bir mafyanın temelini atıyor ve Chicago Mafya'sının tarihteki yerini sağlamlaştırıyor.

Bu Yazı Toplam 3101 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM