Facebookta Paylaş Tweetle

Gangland Undercover 2. Sezon Yakında Başlıyor

Tarih
26 Kas 2016
Yazar

Gangland Undercover 2. Sezon Yakında Başlıyor

Gangland Undercover geri döndü. A&E, Aralık ayında serinin ikinci sezonunu başlatacağını açıkladı.

Drama serisi, dünyanın en ünlü motosiklet çetelerine sızarak muhbirlik yapan Charles Falco'nun kişisel hikayesini anlatıyor. Oyuncular arasında Damon Runyan, Thomas Mitchell, Hannah Anderson, Stephen Eric McIntyre, Shaun Benson ve Joanne Boland yer alıyor.

24 Şubat 2015 tarihinde History kanalında ekranlara giriş yapan dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşmaktadır. İkinci sezon ise 7 bölüm olarak tamamlanmış ve 8 Aralık'ta A&E kanalında gösterime girecektir.

İkinci sezon kadroda hem eski hem de yeni oyuncular rol alıyor. "Falco" karakterini canlandıran Damon Runyan ile birlikte "Darko" olarak Ian Matthews (Lost Girl, A History of Violence), "Koz " karakterini canlandıran Ari Cohen (Small Town Murder Songs, Maps to the Stars) geri dönüyor.

Thomas Mitchell (RED, Murdoch Mysteries), Hannah Anderson (Shoot the Messenger, Lost Girl), Stephen Eric McIntyre (High Life, The Lookout), Shaun Benson (Channel Zero, Saving Hope) ve Joanne Boland (Train 48, Deadliest Sea) yeni katılan oyuncular arasındadır.

Bu Yazı Toplam 2635 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM