Facebookta Paylaş Tweetle

Masters of Sex İptal Edildi

Tarih
30 Kas 2016
Yazar

Masters of Sex İptal Edildi

Showtime, dönem draması serisi Masters of Sex'i iptal etti. Toplam 4 sezon 46 bölüm yayında kalan dizinin 5. sezonu olmayacak.

29 Eylül 2013 tarihinde ilk bölümü yayınlanmaya başlayan "Masters of Sex" Amerikalı yazar Thomas Maier'in aynı isimli kitabından uyarlandı. Kitabın Tv adaptasyonu Michelle Ashford tarafından yapıldı. Başrollerinde ise Michael Sheen ve Lizzy Caplan ile birlikte Caitlin FitzGerald, Teddy Sears, Nicholas D'Agosto ve Annaleigh Ashford rol aldı. 13 Kasım 2016 tarihinde yayınlanan "The Eyes of God" başlıklı sezon finali bölümü, aynı zamanda dizinin final bölümü oldu.

Dizinin dördüncü sezonu düşük bir grafik çizdi ve bölüm başına ortalama 800 bin izleyici topladı. Kanalın 2 milyondan fazla izleyici ortalamasına sahip Ray Donovan ve Shameless gibi dizileri ile kıyaslandığında beklentilerin çok altında kaldı.

Sarah Timberman, Carl Beverly, Amy Lippman ve Judith Verno'nun yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizi Timberman/Beverly Productions, Sony Pictures Television ve Showtime Networks şirketleri tarafından üretilmekteydi.

Bu Yazı Toplam 1532 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM