Facebookta Paylaş Tweetle

Dominique Pinon Outlander’a Katıldı

Tarih
10 Haz 2015
Yazar

Dominique Pinon Outlander’a Katıldı

Diana Gabaldon'un aynı isimli çok satan roman serisinden uyarlanan, Starz kanalının fantezi, macera, tarihsel kurgu ve drama türündeki dizisi Outlander'a Fransız aktör Dominique Pinon katıldı.

Star Trek serisinin yaratıcısı Ronald D. Moore tarafından geliştirilen ve yapımcılığında Andy Harries, Jim Kohlberg, David Brown, Matthew B. Roberts ile birlikte görev aldığı dizi Sony Pictures Television tarafından üretilmektedir.

16 Bölümlük 1. sezonun ardından 30 Mayıs 2015 tarihinde sezon finali yapan dizinin çekimleri İskoçya'da yapıldı.

Dizinin oyuncu kadrosu ise Caitriona Balfe (The Beauty Inside), Sam Heughan (Doctors), Tobias Menzies (Rome), Graham McTavish (The Avengers: Earth's Mightiest Heroes, 24), Duncan Lacroix, Grant O'Rourke, Stephen Walters, Bill Paterson, Gary Lewis ve Lotte Verbeek olarak sıralanıyor.

Dominique Pinon dizide Master Raymond adlı bir eczacı ve gizemli şifacı karakterini canlandıracak. Master Raymond büyüye ilgisi olan, esrarengiz ve siyasal konularda bilgisi olan biri olarak tanınır.

Dizi 1945 senesinde yaşayan, evli ve bir savaş hemşiresi olan Claire Beauchamp Randall'ın (Caitriona Balfe) gizemli bir şekilde 1743 İskoçya'sına yolculuk etmesi ile başlıyor. Cesur ve romantik savaşçı Jamie Fraser (Sam Heughan) ile evlenmek zorunda kalan Claire zamanla Jamie'ye karşı yoğun duygular yaşayacak ve iki farklı zamanda iki erkek arasında kalacaktır. Claire'nin modern çağdaki eşi Frank Randall karakterini ise Tobias Menzies canlandırmaktadır.

Bu Yazı Toplam 2003 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM