Facebookta Paylaş Tweetle

Nashville 5. Sezon Fragmanı

Tarih
02 Ara 2016
Yazar

ABC'den Kanada kanalı CMT'ye transfer olan müzikal drama serisi Nashville'in iki dakika uzunluğundaki 5. sezon fragmanı yayınlandı.

25 Mayıs 2016 tarihinde dördüncü sezon finalini yapmasının ardından hakkında iptal kararı çıkan dizi, ABC'den CMT'ye transfer oldu. Ekonomiye olan katkıları nedeni ile dizinin devam etmesi için toplam 11 milyon dolar destek sağlandı. Bu paranın 8,5 milyon doları Tennessee Film Entertainment şirketi tarafından, 1 milyon doları Nashville şehrinden, 1 milyon doları Nashville Convention & Visitors Corp şirketinden (fuar merkezi) ve 500 bin doları Ryman Hospitality tarafından karşılanmıştır.

2016 Haziran ayında dizinin oyuncularından Will Chase ve Aubrey Peeples 5. sezonda rol almayacaklarını açıklamıştır. Ancak Chase konuk oyuncu olarak dizide görünecektir.

22 bölümden oluşacak 5. sezonun ilk bölümü 15 Aralık 2016 tarihinde CMT kanalında yayınlanacaktır. Daha önce Ocak ayında başlaması planlanırken, hayranlarına tatil hediyesi olarak erkene alınmıştır. Ayrıca online video kanalı Hulu'da da dizinin gösterimi yapılacaktır.

Bu Yazı Toplam 878 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM