Facebookta Paylaş Tweetle

Power 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
10 Haz 2015
Yazar

Power 3. Sezon Onayı Aldı

Starz kanalının polisiye, aksiyon dram dizisi Power geçtiğimiz cumartesi yayınlanan 2. sezon ilk bölümü ile yaptığı başarılı çıkışından dolayı kanal tarafından yapılan basın açıklaması ile 3. sezon onayını aldı.

6 Haziran Cumartesi günü 2. sezon prömiyeri yapan dizi toplamda 1,43 milyon kişi tarafından seyredilerek dizinin en fazla izlenen bölümü oldu.

Bunun üzerine kanal yetkilileri yazılı bir basın açıklamasında bulunarak 3. sezon için 10 bölüm sipariş verdiklerini izleyicilere duyurdu.

Dizinin 3. sezon yaratıcı, yapımcı ve dizi sorumlusu Courtney Kemp Agboh, yapımcılığında ise Curtis Jackson "50 Cent", Mark Canton, Randall Emmett ve yeni dahil olan Gary Lennon görev alacak.

Yaratıcı ve yapımcı Courtney Kemp Agboh:

"Power'ın Starz kanalı tarafından resmi olarak 3. sezon onayı aldığını öğrenmekten mutluyum. Chris Albrecht, Carmi Zlotnik, Ken Segna ve bütün Starz ekibi ile çalışmak benim için bir onurdur. Onların desteği başından itibaren kararlı olmuştur ve birlikte parlak bir gelecek için sabırsızlanıyorum." şeklinde bir açıklamada bulundu.

Yapımcı ve ünlü yıldız Curtis Jackson "50 Cent" ise:

"Power, ilk günden beri hırslı olmuş bir projedir. Yaptıklarımızı izleyicilerin görmesine sevindim, biz daha yeni başladık." şeklinde açıklamada bulundu.

Üçüncü sezonun üretimine dizinin ana üssü Brooklyn Steiner stüdyolarında Eylül 2015 tarihinde başlanması planlanıyor.

Bu Yazı Toplam 2880 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM