Facebookta Paylaş Tweetle

Atypical Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
04 Ara 2016
Yazar

Atypical Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Robia Rashid tarafından oluşturulan ve senaryosu yazılan 'Atypical' Netflix'in yaklaşan olgunluk dönemine geçiş ve komedi türündeki dizilerinden biridir.

Robia Rashid'ın yapımcılığını üstlendiği önceki projeleri arasında How I Met Your Mother, The Goldbergs ve Will & Grace gibi popüler diziler bulunmaktadır. Akademi ödülü sahibi, ABD'li film ve televizyon yönetmeni Seth Gordon (Baywatch, The Goldbergs, Horrible Bosses, The King of Kong) ve Mary Rohlich'in de yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimi Sony Pictures Television şirketi tarafından yapılmaktadır. Yapımcılığını, aynı zamanda dizinin başrol oyuncularından olan ABD'li aktris Jennifer Jason Leigh'in üstlendiği dizinin ilk bölümünü Seth Gordon çekmiştir. Çekimleri Los Angeles'da yapılan dizinin ilk sezonu için toplam sekiz bölüm sipariş verilmiştir.

Oyuncu kadrosunda rol alan ve şu ana kadar açıklanan isimler Keir Gilchrist (United States of Tara), Jennifer Jason Leigh (Revenge, Hateful Eight, Margot at the Wedding, Georgia), Michael Rapaport (Prison Break, Public Morals, Justified), Brigette Lundy-Paine, Amy Okuda (How to Get Away with Murder) ve Nik Dodani (Kevin from Work) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Dizi, otistik spektrum bozukluğu olan 18 yaşındaki Sam'in aşk ve özgürlük arayışı üzerine odaklanmaktadır. Tüm aile bireyleri onun kendini keşfetmeye yönelik, komik ama acı dolu yolculuğuna eşlik ederken, kendi hayatlarında da değişikliklere neden olur. Ve dizi size şu soruyu soruyor: "Normal olmak ne demektir?"

Jennifer Jason Leigh "Sam"in annesi "Elsa", Michael Rapaport babası "Doug", Brigette Lundy-Paine kızkardeşi "Casey" ve Amy Okuda "Sam"in terapisti "Julia" olarak dizide rol almaktadır.

Bu Yazı Toplam 3077 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM