Facebookta Paylaş Tweetle

Kiss Me First Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
04 Ara 2016
Yazar

Kiss Me First Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

İngiliz yazar Lottie Moggach'ın aynı isimli, çok satan romanından uyarlanan 'Kiss Me First' Netflix ve Channel4 kanalının 2018 yılı içerisinde gösterime girecek orjinal gerilim ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Genç drama serisi Skins'in yaratıcısı Bryan Elsley tarafından Tv'ye adaptasyonu sağlanan dizinin senaryosu da Elsley tarafından geliştirilmiştir. Melanie Stokes üretimde hizmet verirken, BAFTA ödüllü film ve televizyon yapımcısı Bradley Adams dizinin yapımcılığını üstlenmektedir. İlk sezon için altı bölüm sipariş verilen dizinin yönetmen koltuğunda Misha Manson-Smith oturmaktadır. Bölümler ortalama bir saat uzunluğundadır. Dizinin üretimi Balloon ve Kindle Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır.

İlk kez 2016 Ocak ayında duyurulan dizinin gösterimine 2018 yılı içerisinde İngiltere'de E4 kanalında başlanacaktır. Uluslararası yayın hakları ise Netflix'e aittir.

Henüz oyuncu kadrosu oluşturulmayan dizinin başrol oyuncusu, 2016 yapımı "Root" dizisinde Kunta Kinte'nin sevgilisi "Jinna" karakterini canlandıran Simona Brown (Guilt, The Night Manager) olarak açıklanmıştır.

Konusu

"Kiss Me First" Agora adlı kurgusal bir online oyun sitesine bağımlı, asosyal bir yaşam süren, 17 yaşındaki Leila adlı bir kızın hikayesidir. Leila, bu oyun sitesinden karanlık bir sır saklayan, özgüveni ve popülaritesi yüksek "Tess" ile tanışır. Gerçek dünyada arkadaşlıklarına devam ederler. Ancak Tess bir gün aniden ortadan kaybolunca Leila arkadaşının kimliğine bürünür ve onun kaybolmasının arkasındaki sırrı çözmeye çalışır.

Bu Yazı Toplam 2639 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM