Facebookta Paylaş Tweetle

Ten Days in the Valley Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
04 Ara 2016
Yazar

Ten Days in the Valley Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Gemini ödüllü Kanadalı senarist Tassie Cameron tarafından oluşturulan 'Ten Days In the Valley' ABC'nin 2017 yılı içerisinde üretimine başlanacak gerilim-drama türündeki dizilerinden biridir.

Tassie Cameron'un önceki dizi çalışmaları arasında Rookie Blue, Flashpoint, Degrassi: The Next Generation ve 2017 yılında gösterime girecek Mary Kills People sayılabilir. Cameron ile birlikte dizinin yıldız oyuncusu Kyra Sedgwick, Jill Littman, David Ellison, Dana Goldberg ve Marcy Ross yönetici yapımcı olarak üretimde görev almaktadır. 4 Ağustos 2016 tarihinde on bölüm sipariş verilen dizinin üretimi Skydance Media şirketi tarafından yapılmaktadır.

İlk etapta ABD'li ünlü film yıldızı Demi Moore'un dizinin başrol oyuncusu olacağı açıklandı. Ancak bilinmeyen nedenlerden dolayı ünlü yıldız projede rol almayacağını açıkladı ve yerine Emmy ve Altın Küre ödüllü ABD'li aktris Kyra Sedgwick (The Closer, Brooklyn Nine-Nine) getirildi. Başrollerde ayrıca Felix Solis (The Family, Colony, The Good Wife, The Following), Erika Christensen (Parenthood, Wicked City) ve Avustralyalı aktör Kick Gurry rol almaktadır.

Konusu

"Ten Days in the Valley" aşırı yoğun bir tempoda çalışan, Tv yapımcısı, bekar bir anne ve güçlü bir kadın olan Jane Sadler'in (Kyra Sedgwick) heyecan verici hikayesidir. 5 yaşındaki kızı gecenin bir yarısı yatağından aniden kaybolduğunda Jane'in hayatı karmaşık bir hal alır. Her şey bir gizem, herkesin bir sırrı var ve kimseye güvenilmez...

Bu Yazı Toplam 2074 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM