Facebookta Paylaş Tweetle

Lodge 49 Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
04 Ara 2016
Yazar

Lodge 49 Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Middle Men'in yazarı Jim Gavin tarafından oluşturulan 'Lodge 49' AMC'nin 2018 yılı içerisinde gösterime girmesi planlanan drama türündeki dizilerinden biridir.

Gavin ile birlikte ABD'li senarist Peter Ocko (Elementary, Extant, The Office, Boston Legal) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Ocko, aynı zamanda dizinin üretimden sorumlu yapımcısıdır. Yapımcı koltuğunda ise Paul Giamatti (Billions, Sideways, Outsiders, Hoke) ve Dan Carey (Outsiders, Hoke, John Dies At The End, All Is Bright) ikilisi oturmaktadır. 5 Ekim 2016 tarihinde 10 bölüm sipariş verilen dizinin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılmaktadır. Senaryosu "Modern bir masal" olarak nitelendirilen dizi, Kaliforniya eyaletinin Long Beach şehrinde üretilmektedir.

Dizinin başrol oyuncusu Kurt Russell ve Goldie Hawn'ın oğlu, Amerikalı aktör ve hokey oyuncusu Wyatt Russell olarak açıklanmıştır. Kadroda ayrıca Sonya Cassidy (Humans), David Pasquesi (Veep), Eric Allan Kramer (Mike & Molly), Brent Jennings (Shameless) ve Linda Emond (The Big Sick) bulunuyor.

Konusu

Babasının ölümünden sonra sıradan ama mutlu yaşamına geri dönmek isteyen eski sörfçü Sean “Dud” Dudley (Wyatt Russell) "Lodge" isimli bir kardeşlik kulübüne katılır ve hayatın anlamını yeniden sorgulamaya başlar. Lodge'de ki diğer üyelerle kurduğu iletişim sayesinde "Dud" en derin korkuları ve en büyük hayalleriyle yüzleşerek, hayatın amacını bulmaya çalışır.

"Lodge 49" da yer alan diğer önemli karakterler arasında Dud'un ikiz kardeşi "Liz Dudley" ve onu bu gizemli yeni dünyaya kabul eden, uzun zamandır kulübün üyesi Ernie Fontaine bulunuyor. Bu karakterleri kimin canlandıracağı henüz belli değildir.

Bu Yazı Toplam 2192 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM