Facebookta Paylaş Tweetle

Luke Cage 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
05 Ara 2016
Yazar

Luke Cage 2. Sezon Onayı Aldı

Netflix, Marvel çizgi roman serisinden uyarlanan süper kahraman dizisi Luke Cage'i ikinci sezon için yeniledi.

Marvel, Netflix için önemli bir içerik sağlayıcısı haline geldi. Luke Cage, Daredevil ve Jessica Jones'dan sonra kanalın üçüncü Marvel dizisidir. 17 Mart 2017 tarihinde Iron Fist ve ardından tüm kahramanların ortak maceralarının yer alacağı The Defenders gösterime girecektir. Ayrıca bu dört diziye ek olarak, Daredevil'ın spin-off projesi olan ve başrolünü Jon Bernthal'ın paylaştığı "The Punisher" izleyicilerin merakla beklediği yapımlar arasındadır. Yine bir Marvel karakteri olan Legion'u FX, The Inhumans'ı ise ABC ele geçirdi. Agents of S.H.I.E.L.D ise dört sezondur ABC'de yayınlanmaktadır. "The Runaways" için Hulu ile, "Cloak and Dagger" için ise Freeform kanalı ile anlaşma sağlandı. Başarısız olan Marvel yapımları arasında ise, iki sezon sonra ABC'nin iptal ettiği Agent Carter ve TNT'nin ilk sezon sonunda fişini çektiği Agent X yer almaktadır.

Mike Colter'ın başrolünde oynadığı Luke Cage, Harlem'e taşındıktan sonra Jessica Jones ile olan başarısız ilişkisini takiben, kendine has bir kahramanın evrimini ayrıntılarıyla anlatıyor. Başarısız bir deneyin sonucunda güçlenen ve kurşun geçirmez bir cilde sahip olan Luke, kendisini amansız bir savaşın içinde bulur ve gömmeye çalıştığı geçmişi ile yüzleşmeye zorlanır. İlk sezon Mahershala Ali, Simone Missick, Theo Rossi, Erik LaRay Harvey, Rosario Dawson ve Alfre Woodard dizide rol alan oyuncular arasındadır.

Dizinin 2. sezon yayın tarihi henüz açıklanmamıştır. Atılan tweet ile ilk sezonun meşhur sözü "Daima ileri..." gönderme yapılmıştır.

Bu Yazı Toplam 1670 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM