Facebookta Paylaş Tweetle

Legion Başlama Tarihi ve Fragmanı

Tarih
05 Ara 2016
Yazar

FX kanalının Marvel'den uyarlanan bilim kurgu, drama ve psikolojik gerilim serisi Legion'un başlama tarihi açıklandı. Ayrıca bir dakikalık yeni fragmanı yayınlandı.

Fargo ve Bones dizilerinin senaristi ve yapımcısı Noah Hawley tarafından oluşturulan dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşacaktır. X-Men'in spin-off projesi olan gösteri FX Productions, Marvel Television ve 26 Keys Productions şirketleri tarafından üretilmektedir.

Legion, genç yaşta şizofreni tanısı konulan ve yıllarını psikiyatri hastanelerinde geçiren, sorunlu genç David Haller'i izler. Haller, bir başka psikiyatri hastası ile karşılaştıktan sonra herşey bir anda değişir. Gördüğü ve duyduğu herşeyin gerçek olma tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

"David Haller" karakterini Dan Stevens'ın canlandıracağı dizide ayrıca Rachel Keller, Jean Smart, Aubrey Plaza, Jeremie Harris, Amber Midthunder, Katie Aselton ve Bill Irwin rol almaktadır. Hawley ile birlikte Lauren Shuler, Donner Bryan Singer, Simon Kinberg, Jeph Loeb, Jim Chory ve John Cameron üretimde hizmet veren isimlerdir.

Dizinin prömiyer tarihi 8 Şubat 2017 Çarşamba olarak açıklandı. Yaklaşık 60 dakika uzunluğundaki pilot bölüm Hawley tarafından yazılmış ve yönetilmiştir.

Bu Yazı Toplam 973 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM