Facebookta Paylaş Tweetle

Santa Clarita Diet Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
06 Ara 2016
Yazar

Santa Clarita Diet Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

ABD'li senarist ve yapımcı Victor Fresco tarafından oluşturulan 'Santa Clarita Diet' Netflix'in korku-komedi türündeki orjinal dizilerinden biridir.

Fresco dizi sorumlusu olarak hizmet vermektedir. Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Aaron Kaplan, Tracy Katsky, Chris Miller ve Ember Truesdell yönetici yapımcı olarak üretimde görev almaktadır. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin ilk sezonu 13 bölüm olarak planlanmıştır. Üretimi ise Kapital Entertainment, KatCo ve Flower Films şirketleri tarafından yapılmaktadır. 3 Şubat 2017 tarihinde tüm bölümler Netflix'te yayınlanacaktır.

Başrolünü Altın Küre ödüllü ABD'li sinema oyuncusu Drew Barrymore ve Timothy Olyphant'in (Deadwood, Justified, Damages) paylaştığı dizide ayrıca Ricardo Chavira (Desperate Housewives, Scandal), Skyler Gisondo (Psych), Liv Hewson, Mary Elizabeth Ellis (It's Always Sunny in Philadelphia, The Grinder), Richard T. Jones (Narcos, American Horror Story), Thomas Crawford, Christina Ferraro (Bosch), Terry Walters, Bernadette Balagtas ve Dan Gruenberg (Bosch) rol almaktadır.

Konusu

Emlakçılık yapan Sheila (Drew Barrymore) ve Joel çifti (Timothy Olyphant), kızları Abby (Liv Hewson) ile birlikte Kaliforniya eyaletinin Santa Clarita şehrinde yaşamaktadır. Sheila'nin yaşadığı dramatik bir değişim sonucunda, sıkıcı hayatları ölüm ve yıkım dolu bir yola sürüklenir. Ama iyi anlamda bir yol izler...

Bu Yazı Toplam 1898 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM