Facebookta Paylaş Tweetle

The Leftovers 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
06 Ara 2016
Yazar

The Leftovers 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

HBO'nun fantezi ve psikolojik gerilim serisi The Leftovers'ın aynı zamanda final sezonu olacak 3. sezon başlama tarihi ile ilgili haberler var.

HBO tarafından doğrulanan habere göre, sekiz bölümden oluşacak üçüncü ve son sezon 2017 Nisan ayında yayınlanmaya başlayacak.

Damon Lindelof ve Tom Perrotta tarafından oluşturulan Peabody ödüllü drama serisi, 140 milyon kadar insanın açıklanamayan bir şekilde yeryüzünden kaybolmasını ve geride kalanların değişen hayatlarını konu ediniyor.

Üçüncü sezon oyuncu kadrosunda Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Kevin Carroll, Christopher Eccleston, Scott Glenn, Lindsay Duncan, Regina King, Jovan Adepo, Janel Moloney, Margaret Qualley, Jasmin Savoy-Brown, Liv Tyler ve Chris Zylka rol alıyor. Çekimleri Teksas ve Avustralya'da yapılan dizinin üretiminde Damon Lindelof, Tom Perrotta, Mimi Leder, Tom Spezialy, Gene Kelly, Peter Berg ve Sarah Aubrey hizmet vermektedir. Lindelof aynı zamanda dizi sorumlusudur. "The Leftovers" HBO için White Rabbit Productions ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından üretilmektedir.

Dizinin yaratıcıları Twitter'dan yayınladıkları video ile, son sezonun Nisan ayında döneceğini hayranları ile paylaştı. Net tarih belli olduğunda haberimiz güncellenecektir.


Güncelleme | 24 Ocak 2017

The Leftovers 3. Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu

Dizinin başrol oyuncusu Justin Theroux, Instagram'da paylaştığı video ile dizinin 3. ve final sezonunun 16 Nisan'da başlayacağını duyurdu.

 

The end is near. And we know the date. 🚬 #theleftovers @hbo

@justintheroux tarafından paylaşılan bir video (

)

Bu Yazı Toplam 1810 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM