Facebookta Paylaş Tweetle

The Good Fight Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
07 Ara 2016
Yazar

The Good Fight Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'The Good Fight' CBS kanalının 2017 yılında gösterime girecek olan hukuk ve politik drama türündeki dizilerinden biridir.

Kanalın aynı kategoride yer alan ve yedi sezon devam eden "The Good Wife" isimli dizisinin spin-off projesi olarak Robert King ve eşi Michelle King tarafından geliştirilmiştir. İkili ile birlikte Phil Alden Robinson, Ridley Scott, David W. Zucker, Liz Glotzer, Brooke Kennedy ve Alison Scott yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ise CBS Television Studios, Scott Free Productions ve King Size Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır. 2017 Mayıs ayında gösterilmesi planlanan dizi, Star Trek: Discovery'nin üretiminde yaşanan gecikmelerden dolayı erkene alındı. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin ilk bölümü 19 Şubat 2017 tarihinde CBS'de, kalan dokuz bölüm ise her hafta Pazar günü CBS'nin video kanalı CBS All Access'de yayınlanacaktır. Robert King, Michelle King ve Phil Alden Robinson üçlüsünün yazdığı ilk bölümün çekimlerini Brooke Kennedy yapmıştır.

Ana karakter oyuncuları Christine Baranski (The Good Wife, The Big Bang Theory), Cush Jumbo (The Good Wife), Rose Leslie (Game of Thrones, Downton Abbey), Delroy Lindo (Believe, Blood & Oil), Sarah Steele (The Good Wife), Justin Bartha (Cooper Barrett's Guide to Surviving Life) ve Erica Tazel (Justified) olarak sıralanmaktadır. Tekrarlayan rollerde ise Paul Guilfoyle (CSI: Crime Scene Investigation, Colony), Bernadette Peters (Mozart in the Jungle) ve Gary Cole (Veep, Suits, The Good Wife, Mercy Street) dizide görünecek isimlerdir.

Konusu

Dizi, Christine Baranski'nin canlandırdığı "Diane Lockhart" karakterini merkezine alır. The Good Wife'ın final bölümünden bir yıl sonra yaşanan olaylar konu edinir. Muazzam bir mali dolandırıcılık olayı, genç avukat Maia'nın (Rose Leslie) itibarını yok eder ve akıl hocası Diane Lockhart'ın (Christine Baranski) tüm birikimlerini ortadan kaldırır. Her ikisi de Lockhart & Lee'den çıkartılır ve Chicago'nun en seçkin hukuk bürolarının sahibi Lucca Quinn'e (Cush Jumbo) katılır.

Bu Yazı Toplam 2526 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM