Facebookta Paylaş Tweetle

One Day at a Time Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
07 Ara 2016
Yazar

One Day at a Time Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

1975-84 yılları arasında CBS'de yayınlanan, aynı isimli dizinin modern uyarlaması olan 'One Day at a Time' Netflix'in sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

Toplam on üç bölümden oluşacak ilk sezonun senaryosunu Gloria Calderon Kellett, Mike Royce, Dan Hernandez, Peter Murrieta, Benji Samit, Michelle Badillo, Caroline Levich, Becky Mann ve Audra Sielaff kaleme almıştır. Çekimlerini ise Emmy ödüllü ABD'li yönetmen Pamela Fryman (How I Met Your Mother), Phill Lewis (The Odd Couple, Young & Hungry, Undateable) ve Jody Margolin Hahn yapmıştır. Çekimleri çoklu kamera sistemi ile yapılan dizinin bölümleri ortalama 30 dakika sürmektedir. Sony Pictures Television ile birlikte Act III Productions, Snowpants Productions ve Small Fish Studios şirketleri tarafından üretimi yapılmaktadır. 6 Ocak 2017 Cuma günü Netflix'te yayınlanacak dizinin pilot bölümünü Pamela Fryman yönetmiştir. Klasik serinin efsanevi yaratıcısı Norman Lear’in de projede yer alacağı duyurulmuştur.

Oyuncu kadrosundaki isimler Isabella Gomez (Matador), Todd Grinnell (Grace and Frankie, Desperate Housewives), Marcel Ruiz, Justina Machado (Six Feet Under, Queen of the South), Rita Moreno (OZ, Jane the Virgin), Stephen Tobolowsky (The Goldbergs), Fiona Gubelmann ve Ariela Barer olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Dizi, Küba asıllı Amerikalı bir aileyi izliyor. Eski bir asker olan ve kısa süre önce eşinden boşanan "Penelope" (Justina Machado), ergen kızı "Elena" (Isabella Gomez) ve sosyal becerilerden yoksun oğlu "Alex" (Marcel Ruiz) ile birlikte yeni bir hayat kurmaya çalışırken, onun en büyük destekçisi eski kafalı annesi "Lydia" (Rita Moreno) ve "Dwayne Schneider" (Todd Grinnell) adında bir apartman yöneticisidir.

Bu Yazı Toplam 1975 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM