Facebookta Paylaş Tweetle

Episodes 5. Sezon Onayı Aldı

Tarih
11 Haz 2015
Yazar

Episodes 5. Sezon Onayı Aldı

Showtime kanalının David Crane (Friends) ve Jeffrey Klarik (Mad About You) tarafından yaratılan sitkom dizisi Episodes 5. sezon onayını aldı.

Dizinin 15 Mart'ta yayınlanan 4. sezon finali 18-49 demografik yaş aralığı sadece 350,000 izleyici çekti ve 0,15 reyting derecesi elde etti. Son sezon ortalama %35 düşüş sağladı.

Buna rağmen Showtime yarımşar saatten oluşacak 9 yeni bölüm sipariş etti. Duyuru Showtime Networks Inc. Başkanı Davis Nevins tarafından yapıldı.

Showtime başkanı Davis Nevins yaptığı açıklamada "İki komedi yaratıcı beyin David Crane ve Jeffrey Klarik tarafından yönetilen, Matt LeBlanc ve yetenekli oyuncularımızla birlikte çalışmaya devam edeceğimiz için çok mutluyuz. Şimdi izleyicilerin Showtime programlarını seyretmek için daha fazla nedeni var. Ben yeni seyircilerle bu güzel ve komik diziyi izleyeceğim için heyecanlıyım." dedi.

Üç Kez Emmy'e aday olan dizi TV dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre Ödülü (Matt LeBlanc) kazandı. Dizinin yaratıcıları Crane ve Klarik de üç kez Emmy ve WGA (Amerikan Senaryo Yazarları Birliği Ödülleri) adaylığı kazandı.

Başrolünde Matt LeBlanc'ın yer aldığı dizinin diğer oyuncuları Tamsin Greig, Stephen Mangan, John Pankow, Kathleen Rose Perkins ve Mircea Monroe olarak sıralanıyor.

5. Sezonu 9 bölümden oluşacak dizinin çekimleri Londra'da yapılacak ve 2016 yılında gösterime girecek.


Güncelleme | 18 Haziran 2017

Episodes 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Showtime'ın sitcom türündeki komedi serisi "Episodes" 20 Ağustos 2017 Pazar günü 5. sezon prömiyerini yapıyor.

Bu Yazı Toplam 1807 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM