Facebookta Paylaş Tweetle

Agents of S.H.I.E.L.D 3. Sezon Ne Zaman?

Tarih
11 Haz 2015
Yazar

Agents of S.H.I.E.L.D 3. Sezon Ne Zaman?

Çizgi roman yazarı Joss Whedon ve Jed Whedon kardeşler tarafından yaratılan ABC kanalının süper kahraman, bilimkurgu türündeki dizisi Agents of S.H.I.E.L.D 3. sezon başlama tarihi netleşti.

2. Sezon finalini 12 Mayıs 2015 tarihinde yapan dizinin sezonları 22'şer bölümden oluşmaktadır. İlk sezon pilot bölümü 12,12 milyon kişi tarafından seyredilen dizi ikinci sezon büyük bir düşüş yaşamış ve 5,98 milyon kişi tarafından izlenmiştir. Sezon finalleri ise ilk sezon 5,45 milyon iken ikinci sezon 3,88 milyon seyirciye düşmüştür. Dizi 3. sezonda bu seyirde devam eder veya izleyici kaybederse iptal edilebilir.

Emmy'de dahil olmak üzere çeşitli ödüllere aday olarak gösterilen dizi toplamda üç ödül kazanmayı başarmıştır. Dizinin ortak üretimi ABC Studios, Marvel Television ve Mutant Enemy Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır. Yazar ve yönetici yapımcı olarak Joss Whedon (Marvel's The Avengers, Buffy the Vampire Slayer), Jed Whedon, Maurissa Tancharoen, Jeffrey Bell (Angel, Alias) ve Jeph Loeb (Smallville, Lost, Heroes) görev almaktadır.

Dizinin başrollerinde yer alan oyuncular Clark Gregg (Ultimate Spider-Man), Ming-Na Wen (Stargate Universe, Eureka), Brett Dalton, Chloe Bennet (Nashville) ve Iain De Caestecker olarak sıralanıyor.

Agents of S.H.I.E.L.D 3. Sezon prömiyeri 29 Eylül Salı günü ABC ekranlarında yayınlanacaktır.

Bu Yazı Toplam 2054 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM