Facebookta Paylaş Tweetle

Underground 2. Sezon Başlama Tarihi ve Fragmanı

Tarih
13 Ara 2016
Yazar

Underground 2. Sezon Başlama Tarihi ve Fragmanı

WGN America'nın dönem draması serisi Underground'un ikinci sezon başlama tarihi açıklandı. Ayrıca, yeni sezonun fragmanı yayınlandı.

9 Mart 2016 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelen "Underground" ilk sezonu on bölüm ile kapattı. Genel olarak olumlu eleştiriler alan diziyi Metacritic sitesi 28 inceleme ile 74%, Rotten Tomatoes ise 28 oy ile 93% olarak değerlendirdi. 25 Nisan 2016 tarihinde yine on bölümlük ikinci sezon için yenilendi.

İkinci sezon başlama tarihi 8 Mart 2017 Çarşamba olarak açıklanan dizide, iç savaşın hakim olduğu, bölünmüş Amerika'da özgürlük için verilen mücadele anlatılıyor.

Ayrıca, Jurnee Smollett-Bell (Rosalee), Aldis Hodge (Noah), Jessica de Gouw (Elizabeth Hawkes), Alano Miller‎ (Cato), Amirah Vann (Ernestine) ve Aisha Hinds'in de (Harriet Tubman) göründüğü kısa bir fragman yayınlandı. Christopher Meloni ve Marc Blucas düzenli kadroda, Hinds, Jasika Nicole, DeWanda Wise, Michael Trotter, Jesse Luken, Sadie Stratton ve John Legend konuk yıldız olarak görünecektir.

Bu Yazı Toplam 1295 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM