Facebookta Paylaş Tweetle

Salem İptal Edildi

Tarih
14 Ara 2016
Yazar

Salem İptal Edildi

Salem hayranları için üzücü haber geldi. Hollywood Reporter'ın haberine göre WGN America üç sezon sonra doğaüstü serisi Salem'i iptal etti.

17. Yüzyılın sonlarında geçen Salem, ünlü cadı davaları ve arka plandaki olayları konu edindi. Oyuncular arasında Janet Montgomery, Shane West, Seth Gabel, Ashley Madekwe, Tamzin Merchant, Elise Eberle, Iddo Goldberg ve Joe Doyle yer aldı.

WGN America'nın ilk orjinal dizisi olan Salem, üç sezon devam etmesine rağmen düşük izlenme oranlarına sahipti. Son sezon sayılar daha da aşağı düştü. İkinci sezon 18-49 yaş arası yetişkinlerde 351 bin izleyici ortalamasına sahip olan dizi, üçüncü sezon 0.09 reyting derecesi ve 261 bin izleyici ortalamasına kadar geriledi. Gösterimi devam eden dizi 18 Ocak'ta final yapmış olacak.

Brannon Braga ve Adam Simon tarafından oluşturulan Salem, Fox 21 Television Studios şirketi tarafından üretildi. WGN America Başkanı Matt Cherniss yaptığı açıklama ile dizinin yaratıcılarına, üreticilerine ve sadık hayranlarına teşekkür etti.

Bu Yazı Toplam 1790 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM