Facebookta Paylaş Tweetle

People of Earth 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
14 Ara 2016
Yazar

People of Earth 2. Sezon Onayı Aldı

TBS'nin yeni sezon onayı alan dizilerinden biriside People of Earth oldu. David Jenkins tarafından oluşturulan komedi serisi 2. sezon onayını almayı başardı.

Gösteri, uzaylılar tarafından kaçırılan insanlar hakkında hikayeler yazan bir muhabiri ve destek grubu olan "StarCrossed" üyelerini merkezine alıyor. Oyuncu kadrosunda Wyatt Cenac ile birlikte Ana Gasteyer, Oscar Nuñez, Michael Cassidy, Alice Wetterlund, Luka Jones, Brian Huskey, Nancy Lenehan, Tracee Chimo, Da'Vine Joy Randolph, Björn Gustafsson ve Ken Hall rol alıyor. Wyatt Cenac, New York'taki gazeteci "Ozzie Graham" karakterini canlandırıyor. Her ne kadar başlangıçta grubun iddialarından kuşkulansada, O da kaçırıldığından şüphelenmeye başlar.

TBS, bu sene çıkış yapan komedi dizilerinden altısını yenileyerek, başarılı bir yılı geride bırakıyor. Kanal bugün, People of Earth ile birlikte kara mizah türündeki dizisi Search Party'i de yenilediğini açıkladı. Her iki diziye de 10 bölümlük yeni siparişler verildi. Daha önceki yenilenen gösteriler arasında ise Angie Tribeca, Full Frontal with Samantha Bee, The Detour ve Wrecked bulunuyor.

Cadılar Bayramı'nda gösterime giren dizi, 18-49 yaş arası yetişkinlerde, kablolu kanallarda en iyi 10 komedi dizisi arasında gösteriliyor. Tüm platformlarda bölüm başına 4,3 milyon izleyiciye kadar ulaştı. İlk bölümden, yayınlanan yedinci bölüme kadar büyümeye devam etti. 19 Aralık'ta art arda yayınlanacak iki bölüm ile sezon finalini yapmaya hazırlanıyor.

Bu Yazı Toplam 1858 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM