Facebookta Paylaş Tweetle

Stan Against Evil 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
14 Ara 2016
Yazar

Stan Against Evil 2. Sezon Onayı Aldı

IFC, Stan Against Evil'ı bırakmıyor. Şebeke kanalı dün yaptığı açıklama ile absürt korku serisini ikinci sezon için yeniledi.

Korku-komedi serisi, sürekli şikayet eden, kasabanın eski şerifi Stan Miller'i (John C. McGinley) takip ediyor. Kasabaya musallat olan iblislerle savaşmak için yeni şerif ile ittifak oluştururlar. Kadroda ayrıca Janet Varney, Nate Mooney, Deborah Baker Jr., Mick Ignis ve Danielle Phelan rol alıyor.

Stan Against Evil, IFC'nin bugüne kadar oluşturduğu en başarılı orijinal dizisinden biridir. Arada dalgalanmalara olsa da, ilk bölümden itibaren sürekli büyüme kaydetti. Cadılar Bayramı'nda gösterime girdi ve 23 Kasım'da yayınlanan sekizinci bölüm ile sezon finalini yaptı. 18-49 yaş arası yetişkinlerde bölüm başına ortalama 0.07 reyting derecesi elde etti ve 186 bin izleyici topladı. Oluşturulan fan tabakası ile ikinci sezondan beklentiler büyük olsa gerek...

IFC Başkanı Jennifer Caserta, "IFC izleyicileriyle sıkı bağlar kuran Stan Against Evil, bugüne kadar ağın en popüler orijinal dizilerinden biri haline geldi" dedi. "Canavarlar ve iblislerle dolu bu tuhaf dünyayı yaratan Dana Gould'un müthiş senaryosu, Willard's Mill kasabasını iblislerden koruyan John C. McGinley ve Janet Varney'in müthiş oyunculukları için müteşekkiriz. İkinci sezon için heyecanlıyız." diyerek sözlerini tamamladı.


Güncelleme | 8 Ekim 2017

Stan Against Evil 2. Sezon Başlama Tarihi ve Fragmanı

"Stan Against Evil" dizisinin 2. sezon prömiyer tarihi 1 Kasım 2017 Çarşamba olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 1209 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM