Facebookta Paylaş Tweetle

Dimension 404 Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
14 Ara 2016
Yazar

Dimension 404 Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Dez Dolly ve Will Campos ikilisi tarafından oluşturulan 'Dimension 404' Hulu'nun 2017 yılında gösterime girecek bilim kurgu ve drama türündeki antoloji dizilerinden biridir.

İkilinin ortak projeleri arasında 2012-2014 yılları arasında yayınlanan aksiyon ve komedi türündeki web serisi "Video Game High School" yer alır. Dolly ve Campos ile birlikte Freddie Wong, Matthew Arnold, David Welch ve Dan Johnson üretimde görev almaktadır. Brian Udovich'in yapımcısı olduğu gösterinin çekimleri tekli kamera sistemi ile Los Angeles'da yapılıyor. Üretimini ise RocketJump ve Lionsgate Television şirketleri üstlenmektedir.

İlk sezonu altı bölümden oluşacak antoloji serisinin 2016 Şubat ayında siparişleri verildi. Dan Johnson ve David Welch dizi sorumlusu olarak atandı. Freddie Wong, Matthew Arnold ve Dolly çeşitli bölümlerin yönetmenliğini üstlendi. Çekimlere Haziran ayında başlandı. Her bölüm yaklaşık bir saat uzunluğunda sürecek ve bireysel öykülerin anlatıldığı mini film tadında olacaktır.

Her bölüm ayrı oyuncuların başrolünü paylaşacağı dizide, Glee dizisinde "Rachel Berry", Scream Queens'de ise "Hester Ulrich" rolleri ile bilinen ABD'li aktris Lea Michele, Robert Buckley (iZombie, One Tree Hill, 666 Park Avenue), "Community" dizisinin başrol oyuncusu Joel McHale, Ryan Lee (Trophy Wife), Sterling Beaumon (Lost, The Killing), "Modern Family"de "Haley Dunphy" olarak bilinen Sarah Hyland, Emmy ödüllü komedyen Patton Oswalt (The Goldbergs), "Awkward."ın yıldız oyuncusu Ashley Rickards, "Fresh Off the Boat" dizisinin başrol oyuncusu Constance Wu, Megan Mullally (Childrens Hospital), Lorenza Izzo (Feed the Beast), Daniel Zovatto (The Deleted, Fear the Walking Dead), Utkarsh Ambudkar (The Mindy Project) ve Tom Noonan (12 Monkeys, Hell on Wheels, Damages) rol almaktadır.

8 Haziran 2016 tarihinde Michele Lee ve Robert Buckley'in ilk bölümün başrol oyuncuları olacağı açıklandı. 14 Haziran 2016'da Joel Michale'in de ilk bölümde rol alacağı, ayrıca Sarah Hyland ile birlikte farklı bir bölümde oynayacağı açıklandı. Olde Money Boyz'un yönettiği ilk bölüm "Matchmaker/Çöpçatan", Dez Dolly'nin yönettiği ikinci bölüm ise "Polybius" olarak adlandırılmıştır.

Bu Yazı Toplam 4305 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM