Facebookta Paylaş Tweetle

Uncle Buck Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
11 Haz 2015
Yazar

Uncle Buck Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Amerikalı aktör, yapımcı, yazar, rapçi ve stand-up komedyeni olarak tanınan Mike Epps'nin (Michael Elliot) başrolde yer alacağı komedi dizisi Uncle Buck, ABC'nin 2015-2016 sezonu dizileri arasında bulunmaktadır.

1989 Yılında John Hughes tarafından yaratılan ve John Candy'nin başrolde oynadığı film 1990-91 yılları arasında dizi olarak uyarlanmış, CBS kanalında toplam 1 sezon 19 bölüm yayınlanmıştır.

Klasiğine dayanarak ABC tarafından modern hali ile yeniden çekilecek dizinin açıklanan oyuncu kadrosunda Mike Epps (Resident Evil: Apocalypse and Resident Evil: Extinction), Nia Long (Third Watch, The Divide, House of Lies), James Lesure (Mr. Sunshine) ve çocuk oyuncular Iman Benson, Sayeed Shahidi, Aalyrah Caldwell yer alacak.

Komedi yazarları Brian Bradley ve Steven Cragg tarafından oluşturulacak dizi ABC Studios ve Universal Television tarafından üretilecektir.

Bir işi ve kalacak bir yeri olmayan, eğlence dolu, neşeli fakat sorumsuz bir adam. Erkek kardeşi eşi ile birlikte tatile çıkmak üzeredir ancak çocukları bırakacak güvenebilecekleri birileri yoktur. Üstelik bakıcı da bulamamışlardır. Bu noktada birbirlerinin sorunlarına cevap olabilirler... Onlar çocukları gözleri arkada kalmadan amcalarına emanet ederler, Buck Amca da (Mike Epps) artık kalacak bir yere sahiptir. Bundan sonra gelişen komik ve çılgın olaylar konu edilecek.

Bu Yazı Toplam 1779 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM