Facebookta Paylaş Tweetle

Haters Back Off 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
15 Ara 2016
Yazar

Haters Back Off 2. Sezon Onayı Aldı

Colleen Ballinger ya da diğer adıyla Miranda Sings'in oluşturduğu ve başrolünü paylaştığı Haters Back Off 2. sezon için yenilendi.

14 Ekim 2016 tarihinde Netflix'in tüm bölümlerini yayınladığı komedi dizisi Haters Back Off önümüzdeki yıl tekrar sevenlerinin karşısına çıkacak.

Colleen Ballinger ile birlikte ilk sezon Erik Stocklin, Angela Kinsey, Steve Little, Rachelle Gillis, Stephanie Lavigne, David Milchard, Dylan Playfair, Francesca Reale ve Jamie M. Roberts rol aldı. McCreery-Rein, Brightlight Pictures ve The Firm şirketleri tarafından üretimi yapılan dizide Colleen Ballinger, Chris Ballinger, Kristen Zolner, Ted Biaselli, Brian Wright, Josh Barry, Jeff Kwatinetz, Gigi McCreery ve Perry Rein yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Bir youtube fennomeni olan Ballinger, 2008 yılından beri çektiği videoları takipçileri ile paylaşmaktadır. "Miranda Sings" adında kişilik bozukluğu olan, yeteneksiz bir karakter yaratmıştır. İnanılmaz bir takipçi sayısı olan Ballinger'ın dizisinin tutacağını düşünen yapımcılar, tereddüt etmeden dizisini yapmayı uygun görmüştür.

İlk sezon eleştirmenler tarafından karışık yorumlar alan diziye Metacritic 9 inceleme ile 54%, Rotten Tomatoes ise 17 oy ile 47% puanı uygun gördü. Buna rağmen yayınlandığı 14-20 Ekim 2016 haftasında ABD'de dijital platformda gösterilen en popüler ikinci orjinal seri olmayı başardı.


Güncelleme | 11 Eylül 2017

Haters Back Off 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"Haters Back Off" dizisinin ikinci sezon yayın tarihi 20 Ekim 2017 Cuma olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 1616 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM