Facebookta Paylaş Tweetle

DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon 9. Bölüm Ne Zaman?

Tarih
16 Ara 2016
Yazar

The CW'nin sezon arasına giren bilim kurgu ve süper kahraman serisi DC's Legends of Tomorrow'un 2. sezon 9. bölümü hangi gün yayınlanacak?

8 Aralık'ta gösterilen "The Chicago Way" başlıklı bölümü ile sezon arasına giren dizinin yayın günü değiştirildi. Daha önce perşembe günleri ekranlara gelen dizi, bundan sonra salı günleri ve Flash'ın ardından yayınlanacak. Yayın tarihi ise 24 Ocak 2017 olarak açıklandı.

"The Chicago Way" başlıklı sezonun sekizinci bölümü Amerika'da 2,00 milyon izleyici topladı.

Yeni bölüm başlığı ise "Raiders of the Lost Art" olarak açıklandı. Senaryosu Keto Shimizu & Chris Fedak ikilisi tarafından yazılan bölümün çekimlerini ABD'li televizyon yönetmeni Dermott Downs (The Flash, Arrow, Blindspot, Supergirl, The Tomorrow People) yapmıştır. Bölümün çekimleri için yapılan hazırlıklar 14 Ekim'den 24 Ekim'e kadar sürdü. 25 Ekim'de çekimlere başlandı ve 3 Kasım 2016'da tamamlandı. Bölüm başlığı 1981 yapımı Indiana Jones filmi "Raiders of the Lost Ark/Kutsal Hazine Avcıları" na ithaf edilmiştir.


Güncelleme | 13 Ocak 2017

DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon 9. Bölüm Konusu ve Tam Fragmanı

Damien Darhk (konuk yıldız Neal McDonough) ve Malcolm Merlyn (konuk oyuncu John Barrowman) 1967'de Rip Hunter'ı (Arthur Darvill) yakalamaya çalıştıklarında, Efsaneler'in ilgisini çekecek kadar büyük bir zaman sapması oluştururlar. Sadece üniversite mezunu bir film öğrencisi olarak yeni hayatını yaşayan Rip'in, "zaman sapması" yüzünden geçmişinin değiştiğini takım anlar. Rip'i asıl hayatının bu olmadığına ikna etmek için uğraşırlar. Bu sırada Rip'in "Kader Mızrakları" olarak bilinen güçlü bir eserin sahibi olduğunu öğrenirler.


Güncelleme | 24 Aralık 2016

DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı

Bu Yazı Toplam 1528 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM