Facebookta Paylaş Tweetle

Snatch Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
18 Ara 2016
Yazar

Snatch Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

İngiliz aktör, yönetmen ve senarist Alex De Rakoff tarafından oluşturulan 'Snatch' online video gösterim sitesi Crackle'ın komedi-drama türündeki dizilerinden biridir.

Martin Freeman ve Adam Brody'nin oynadığı StartUp'dan sonra Crackle yeni bir başarılı projeyi ekranlara getirmeye hazırlanıyor. 2017 yılı içerisinde gösterimi yapılacak olan "Snatch/Kapışma" dünya çapında popüler olan ve başrollerini Jason Statham ve Brad Pitt'in paylaştığı, 2000 yapımı Guy Ritchie'nin aynı isimli filminden uyarlanmıştır. İlk sezon için, her bölümü yaklaşık bir saat uzunluğunda olan on bölüm sipariş verilmiştir. Tıpkı "Fargo" dizisinde olduğu gibi "Snatch" orjinal filmden yeni bir dünya yaratarak, orjinal filmin ruhunu Crackle'ye taşıyacak. Rakoff ile birlikte aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu olan Rupert Grint üretimde hizmet vermektedir. David Harris Kline ve İngiliz film yazarı Guy Ritchie senaryo geliştirmesine katkıda bulunmaktadır. Çekimlerini ise Lawrence Gough (Doctor Who, The Aliens, Atlantis) ve Nicholas Renton (The Musketeers) yapmaktadır. Helen Flint'in (Galavant, Close to the Enemy) yapımcısı olduğu dizinin üretimini Little Island Productions şirketi yapmaktadır.

Oyuncu kadrosundaki isimler, Harry Potter film serisinde canlandırdığı "Ron Weasley" karakteri ile bilinen Rupert Grint, "The Musketeers" dizisinde "D'Artagnan" karakterini canlandıran Luke Pasqualino, Lucien Laviscount (Scream Queens), İskoç aktör Dougray Scott (Hemlock Grove, Desperate Housewives), Juliet Aubrey (The White Queen), Ed Westwick (Gossip Girl), Kıbrıs asıllı Britanyalı aktör Tamer Hassan, Phoebe Dynevor (Dickensian), Stephanie Leonidas (Defiance, American Gothic), Naomi Reddy ve Marc Warren (The Musketeers) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Londra'da gerçek hayatta yaşanan bir soygundan esinlenen dizi, bir kamyon dolusu külçe altını çaldıktan sonra organize suç dünyasına giren, yirmi kişiden oluşan bir grup dolandırıcıya odaklanıyor. Bu serseri hırsız çetesi, çingene kavgaları, uluslararası gangsterler ve kötü adamların var olduğu yeraltı dünyasının hain sularında gezinmeyi çabuk öğrenmek zorundadırlar.


Güncelleme | 15 Ocak 2017

Snatch İlk Bakış Fragmanı

Bu Yazı Toplam 3293 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM